Downloader and Private Browser

3.0.1.193

4.5

6

Güçlü ve güvenli bir tarayıcı

601.1k

Bu uygulamayı oyla

Downloader and Private Browser sağladığı güvelik ve kullanıcı gizliliği konusunda öne çıkan bir tarayıcıdır. Aslında o kadar güvenli ki bu tarayıcıyı kullanırken telefonunuzla ekran görüntüsü bile alamazsınız.

Her tür dosyayı indirip telefonunuzun hafızasına kaydedebilirsiniz ve aynı anda istediğiniz sayıda karşıdan yükleme yapabilirsiniz. Bunlar türlerine göre farklı klasörlerde dosyalanacaktır: Videolar, resimler, müzik, belgeler, vb.

Downloader and Private Browser’daki bir diğer ilgi çekici seçenek size karşıdan yüklemelerinizi şifre ile koruma imkanı sağlamasıdır. Bu sayede herhangi bir şeyi bir kimsenin Android cihazınızı alıp erişim sağlayabileceğinden endişe etmeden yükleyebilirsiniz.

Her açıdan Downloader and Private Browser’ın en iyi yanı içinde video bulunduran bir web sitesine erişim sağladığınızda uygulamanın onu tanıyıp direkt olarak telefonunuzun hafızasına indirmenize izin vermesini sağlamasıdır. Ayrıca bu uygulama mp4, m4v, mov, 3gp ve M3U8 formatlarıyla uyumlu çalışan entegre bir oynatıcıyı içinde barındırır.

Downloader and Private Browser temel eksikliğinin reklamlar olduğu güçlü bir tarayıcı. Bu durum piyasada reklam barındırmayan başka çok iyi tarayıcılar olduğundan bir sorun teşkil ediyor.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X